חיוך של מיליון דולר מתחת לחופה: איך להפוך שיניים פגועות לחיוך לבן ויפה

חיוך של מיליון דולר מתחת לחופה: איך להפוך שיניים פגועות לחיוך לבן ויפה

עבור חתנים וכלות לקראת יום חתונתם, אין שום ספק שהמראה בערב הגדול הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש. אחרי הכל, כך יזכרו אותנו האורחים שבאו לראות אותנו כשאנו צועדים בחופה, באים בברית הנישואין או מפזזים על רחבת הריקודים. נכון – יש כאלה שדברים מסוימים מפריעים להם יותר ואחרים שפחות רואים חשיבות בדברים שונים, אבל אם יש משהו אחד שמעסקים זוגות רבים ונוגע לכלות ולחתנים כאחד – הרי שזהו מצב השיניים. מבנה הגוף שלנו זה משהו שהוא פחות או יותר קבוע, את השיער אפשר לעצב במיוחד לחתונה וגם איפור מקצועי זה משהו שיכול לפתור הרבה מאד בעיות, אבל מה עושים כאשר מדובר על שיניים פגועות עם חורים, כתמים ואפילו שברים? ובכן, כאן כבר דרוש טיפול מקדים מראש על מנת שנוכל להגיע לחתונה שלנו עם חיוך צחור ומושלם. בואו נעבור על כמה מצבים אסתטיים מאתגרים של רפואת שיניים ואיך ניתן לטפל בהם שתוכלו גם אתם להיערך לקראת האירוע שלכם.

צורך בתיקונים עקב רשלנות רפואית

ישנם מקרים לא נעימים של אנשים שמקפידים לשמור על השיניים שלהם, לצחצח אותן, להימנע ממאכלים מזיקים ולגשת לטיפולים בזמן, ועדיין סובלים ממראה שיניים פגועות עקב רשלנות רפואית. במקרים בהם רופאים לא מבצעים את עבודתם כראוי, ישנה עילה להגשת תביעה לרשלנות רפואית. זה חשוב כמובן בשביל לזכות בצדק שמגיע לנו, אבל חשוב לא פחות אם אנחנו צריכים לממן טיפולים רבים לתיקון, מה שעשוי לעלות לא מעט כסף. כספי הפיצויים בהם תוכלו לזכות יסייעו לכם לעבור טיפולים שיקומיים שיחזירו את הפה לקדמותו.

טיפולי שורש וכתרים

אם יש לכם שיניים רקובות מזה שנים ארוכות אחרי מצבים של דלקות חניכיים ועששת, או אם קיימים אצלכם סימנים אחרים לבעיות בחניכיים או בחלל הפה, אתם ככל הנראה גם סובלים מכאבים לצד המראה הבעייתי. במקרים הללו הרבה פעמים יש צורך בטיפולים מורכבים כמו טיפולי שורש או כתרים. החתונה שלכם היא תירוץ מצוין לעבור את הטיפולים הללו סוף סוף ולדאוג לבריאות הדנטלית שלכם, אבל חשוב לדעת שזה משהו שכדאי לעשות בכל מקרה אם אתם סובלים מכך ולא רק לקראת החתונה.

חיוך של מיליון דולר מתחת לחופה: איך להפוך שיניים פגועות לחיוך לבן ויפה

טיפולים אסתטיים

מי שסובל ממראה שיניים בעייתי אבל במצב קל יותר, יכול בהחלט לשקול כמה טיפולים אסתטיים הנחשבים לקלים יותר.

יישור שיניים

מתאים למי שסובל משיניים עקומות. חשוב לדעת כי מדובר על טיפול שאורך מספר שנים ולרוב מתחילים אותו בגיל הנעורים, אז אם נזכרתם מאוחר אין טעם לעשות את זה לפני החתונה.

ציפוי שיניים

יש כמה סוגים שונים של הטיפול הזה עם תרכובות אחרות שחלקן חזקות ועמידות יותר מאחרות. כך או כך כל ציפוי יחזיק מעמד וייתן לכם חיוך מושלם אם תעשו אותו כשלושה חודשים לפני החתונה.

הלבנת שיניים

טכניקה פשוטה ומעולה למי שיש שיניים מצהיבות. מתאים במיוחד למעשנים ולחובבי הקפה.

בחרו בקליניקה מקצועית

זכרו – מדובר על טיפולים עדינים ומורכבים ואולי זה לא המקום לנסות לחסוך בו. בחרו מרפאה מקצועית עם רופאים ותיקים ומנוסים והמנעו מעוגמת נפש וכאבים מיותר.

התחילו את הטיפול בזמן

הטיפולים שתיארנו כאן עורכים בין כמה חודשים לכמה שנים וכדי להגיע מוכנים לחתונה אתם חייבים להתחיל אותם בזמן. אל תתפתו להתחיל קרוב מדי לאירוע, כי אתם בהחלט עשויים להגיע לנקודה בה תגיעו ליום הגדול עם עבודה לא גמורה וכזאת שניתן להבחין בה בקלות.

מקווים שהצלחנו לעזור ולתת קצת מידע חשוב, שיהיה הרבה במזל ובשעה טובה!