מחפשים הסעות לחתונה בירושלים? חברת כנפי יונה תדאג שתגיעו בדיוק בזמן לחופה

יום החתונה הגדול שלכם מתקרב והחלטתם ללכת על חתונה מרגשת ובלתי נשכחת באזור ירושלים? אין ספק שעשיתם בחירה מדהימה ויוצאת דופן, וכי ירושלים הבירה היא אחד המקומות היפים והמיוחדים ביותר להתחתן בהם בישראל. עם זאת, צריך לזכור שהעיר היא קשה לניווט ושקשה למצוא בה חנייה, וממש לא כדאי להסתמך על כלי הרכב הפרטיים שלנו לצורך הנסיעה. אז מה עושים? זוהי ההזדמנות שלכם להכיר את חברת כנפי יונה, שתיקח אתכם ואת האורחים שלכם בזמן ובבטיחות לכל נקודה ברחבי העיר. הינה כל מה שחשוב שתדעו על החברה

הכירו את חברת כנפי יונה

חברת כנפי יונה מובילה את מערך ההיסעים בישראל ומספקת חבילות תיירות פנים בהתאמה אישית. המשרדים שלה אומנם נמצאים בירושלים, אך החברה הזאת שמחה להציע שירותים בכל רחבי ישראל ובין היתר גם בבירה. החברה מציעה שירותי הסעות מגוונים, ולה צי רכבים ענק של כלי רכב חדישים ומדוגמים לכל מטרה: החל בחתונות ואירועים, דרך ימי טיול, הסעות לבתי ספר, תנועות נוער וקבוצות חיילים וכלה בהסעות לתיירים ולמשפחות. לקראת יום החתונה שלכם, תוכלו להיעזר בחברת כנפי יונה לכל צורכי ההתניידות שלכם ושל האורחים.

הסעות ליום החתונה שלכם עם כנפי יונה

ביום החתונה שלכם אתם בטוח לא רוצים להסתבך עם הלוגיסטיקה של כלי רכב וחניות בתוך העיר, וחברת כנפי יונה תשמח להוריד לכם את הדאגה הזו מהראש. הינה כמה אופציות של החברה להסעות לחתונה:

  • הסעות לחתן ולכלה – הסעות לחתן ולכלה מהבית או ממקום ההתארגנות אל מקום האירוע או אל הלוקיישן של הצילומים לחתונה, והסעות לאחר האירוע אל המלון או אל מקום הלינה
  • הסעות לבני המשפחה – אפשר לארגן הסעות גם לבני המשפחה אם רוצים לנסוע ישירות מהבית אל מקום האירוע, וגם אם רוצים לעבור בכמה נקודות איסוף במהלך הדרך
  • הסעות לאורחים – אם יש לכם אורחים שמגיעים ממקומות מרוחקים, תוכלו לארגן עבורם הסעות אל האירוע ובחזרה. ככה אתם גם מאפשרים לאורחים לשתות וליהנות בלי לדאוג מהדרך חזרה הביתה

לצורך הדברים האלו אפשר לשלב בין סוגים שונים של כלי רכב – מיניבוסים, מידיבוס, אוטובוסים בגדלים שונים וכלי רכב נוספים. חברת כנפי יונה תוכל להתאים לכם במדויק את הרכב הרכבים כדי שהיום שלכם ושל כל המשתתפים יהיה הכי נוח שיש.

 

 

נהגים מנוסים שמכירים את העיר לעומק

כשמחפשים הסעות בירושלים למגוון אירועים חשוב לבחור בחברה שיש לה נהגים מנוסים המכירים היטב את האזור. ירושלים היא עיר צפופה ולא פשוטה לנהיגה, וכדי להגיע בזמן ובצורה בטוחה ממקום למקום בעיר חייבים להכיר אותה לעומק ולהיות בעלי ניסיון רב של ניווט בה. הנהגים של חברת כנפי יונה הם נהגים מקצועיים ומנוסים החיים ונושמים את העיר זה שנים ארוכות. מעבר לאדיבות וליחס אישי, הם גם תמיד שמחים להסביר על העיר ועל המקומות המיוחדים בה לכל נוסע המעוניין בכך.

בטיחות מעל הכול

עוד דגש חשוב שהוא נר לרגליהם של קברניטי החברה הוא נושא הבטיחות. כל הנהגים עוברים השתלמויות בטיחות במהלך השנה וגם הרכבים עוברים בדיקות וטיפולים במוסך על בסיס קבוע. זהו דגש חשוב ביותר, בוודאי כשמדובר באנשים החשובים בחיים שלכם שאתם רוצים לוודא שמגיעים בשלום ממקום למקום.

לסיכום

ביום החתונה הגדול שלכם, אל תתפשרו על נהיגה עצמית או הסתמכות על האורחים שלכם. פנו למומחים שמכירים את אזור ירושלים יותר טוב מכולם ודאגו לעצמכם לנסיעה בטוחה ונעימה. חברת כנפי יונה היא חברה ותיקה ומקצועית וזה הזמן לתכנן את ההסעות לחתונה. שיהיה הרבה מזל טוב!