מוזמנים לחנוכת בית? אל תבואו בידיים ריקות! קבלו 5 רעיונות למתנות מקסימות למארחים שלכם

חנוכת בית זה אירוע נחמד המפגיש אנשים במקום חדש, חלק מהאנשים המוזמנים בוודאי אינם מכירים אחד את השני, כך שנוצרת הזדמנות להכיר אנשים חדשים. אולם, במידה וחשבתם להגיע לאירוע בלי מתנה, חשבו שנית, לחנוכת בית לא באים בידיים ריקות. אין צורך להילחץ ולשבור את הראש מה לקנות, וכמה לא בא לכם להוציא עכשיו הרבה כסף. להלן 5 רעיונות למתנות מקסימות למארחים שלכם.

 

בדרך לקניית המתנה עוצרים לחשוב לרגע

לפני שרצים לחנות מתנות כדאי לעצור לרגע ולחשוב, איפה גר המארח שלכם, האם בדירה או אולי בבית פרטי, יש לו מרפסת או חצר גדולה ומזמינה. חשבו מהם התחביבים של המארח, אולי בניהם מסתתרת המתנה המושלמת שתוכלו להביא לו. חשוב לחשוב, זה נכון בכל דבר וגם במקרה זה, אל תתנו למארח הרגשה שקניתם מתנה רק כדי לא להגיע בידיים ריקות, הראו שאכפת לכם, שהשקעתם מחשבה וקניתם משהו שבאמת ישמח אותו.

 

מנורת הקסמים

מתנה אחת מאוד יוצאת דופן ובעלת משמעויות רבות ומגוונות היא, מנורת מלח. מנורת מלח היא מתנה מושלמת מכיוון שיש לה יכולות ריפוי (בעיקר לסובלים מבעיות נשימה שונות), יש לה מראה יוצא דופן, טבעי ודקורטיבי, היא מאירה בצורה נעימה ואינטימית את המרחב, ומשרה אווירה של רוגע וטבע. מנורת מלח מגיעה במגוון צורות מיוחדות הנטמעות היטב בחלל כל חדר (צורת סלע כתום בגודל בינוני). המנורה מסייעת נשימה חלקה יותר, לייבוש ליחה, הקלה בשיעור ומיוחסות לה סגולות רפואיות רבות, כך שמדובר במתנה המתאימה לכולם.

 

מתנה לחובבי היין

במידה והמארח שלכם הינו חובב יין מושבע, ישנם כיום גדג'טים מגניבים שיכולים בהחלט לשמח אותו. דוגמא אחת לגדג'ט כזה הוא, חולץ פקקים חשמלי ומעוצב במיוחד לבקבוקי יין. החולץ מאפשר פתיחה קלה מאוד של כל בקבוק יין ללא מאמץ כלל. ניתן אפילו לבצע כיתוב מיוחד על החולץ הייחודי ולהקדישו אישית למארח. מדובר במוצר דקורטיבי, יפה לעין, המשלב במראה שלו בין עולם היין לעידן המודרני.

 

סט מצעים יוקרתי לחדר השינה החדש

אנשים רבים אוהבים להחליף את כל המצעים שלהם לחדשים לאחר מעבר דירה או בית. לכן, קניית סט מצעים יוקרתי עשוי לרענן להם את חדר השינה ולשמח אותם מאוד. ישנו כיום מגוון עצום של מצעים משובחים מבדים טובים ובעלי עיצובים נפלאים, יצירתיים ויוקרתיים. קנו להם סט מצעים שיגרום להם להרגיש בכל פעם שהם נכנסים לחדר השינה, שהם נמצאים בבית מלון יוקרתי. ניתן לשלב עם סט המצעים החדש בקבוק של ספרי מיוחד, עם ריח של בית מלון מפואר וידוע.

 

 

נר בעל ריח מיוחד משוקע בתוך כלי כסף

עולם הנרות הריחניים נמצא בשיאו, לכל ריח הקשר רוחני, לכל נר צבע ייחודי, כל נר מגיע במטרה להביא עמו מעבר לניחוח משובח, תדר מיוחד שביכולתו להשפיע לטובה על בני הבית. בנוסף, קיימים נרות שנמצאים בתוך כלי כסף יוקרתיים, דבר המקנה לנר מראה של מתנה יוקרתית ביותר שיש לה משמעות עיצובית ואסתטית. ניתן להוסיף למתנה זו ערכה לניקוי כלי כסף.

 

בירה מהחבית

מרבית האנשים נהנים מאוד משתיית בירה טובה, אין זה מחייב שהם יהיו חובבי בירה מושבעים בשביל להחליט לקנות להם חבית בירה מעוצבת, מעץ משובח, הכוללת אפשרות הוספת חריטה אישית על החבית וברז נוח למזיגה. החבית מגיעה עם בסיס דקורטיבי מעץ. מדובר במתנה המשלבת אלמנטים שונים במתנה אחת: חפץ נוי דקורטיבי ביותר, כלי פרקטי לשימוש שוטף, ניחוח של יוקרה הקשורה בעולם האלכוהול ונגיעה אישית, באמצעות הקדשה החרוטה בצורה אסתטית על העץ הנאה.

 

לסיכום

הרעיונות המובאים כאן ברובם אינם יקרים, במחיר סביר ביותר אתם יכולים להביא אור לבית החדש של המארח שלכם, לתת תשומת לב נעימה ומתנה שכיף לקבל.