פתרונות תקשורת למשרדי הפקות אירועים: כל היתרונות לעסקים

פתרונות תקשורת למשרדי הפקות אירועים: כל היתרונות לעסקים

בעלי עסקים להפקת אירועים מתמודדים עם סביבת עסקים תחרותית ומאתגרת. הפקת אירוע הוא שירות אשר נתפס למי שמזמין אותו כחשוב ומשמעותי. למעשה, בחירת הספקים השונים אורכת זמן ומחשבה רבה. במהלך התהליך, הם נדרשים להציג לא רק מחיר אטרקטיבי, אלא גם ניסיון עבר ויכולות להגיע לתוצאה טובה. האירוע עצמו חייב להתבצע באופן הטוב ביותר, לא ניתן לאחר מכן לעשות תיקונים לבעיות שונות המתעוררות במהלכו כפי שניתן למשל בעסקים המבוססים על ייצור מוצרים. לאור כל זאת, חשוב מאד למפיקי אירועים להתנהל ביעילות לכל אורך התהליכים העסקיים השונים: התנהלות מול לקוחות, מול ספקים, התנהלויות שונות בתוך הארגון ועוד. אחת הדרכים להשיג יעילות כזאת היא מעבר לפתרונות תקשורת מתקדמים. אלו יאפשרו לכם להגיב מהר לדרישות השונות, להבין בדיוק מה קורה בעסק ולהפעילו באופן מהיר ומדויק. במאמר הזה נעבור על אותם פתרונות ונסביר את ההיצע שלהם בהקשר של העסק שלכם.

שוק התקשורת המודרני

אם בעבר המונח 'פתרונות תקשורת' התייחס למספר מצומצם של רכיבים, טלפון, פקס ואולי מענה קולי, הרי שהיום מדובר בפתרון כולל המתאפיין מעל לכל בניתוח מידע וקישוריות בין הרכיבים השונים. שוק התקשורת נחלק לספקי התשתית השונים וספקי הפתרונות עצמם. אלו האחרונים הם רבים ומגוונים. קחו למשל את אחת החברות המובילות כיום, חברת voicenter מציעה חבילות אטרקטיביות המבוססות על ענן. חבילות אלו תפורות לממדי העסק שלכם כאשר תמיד ניתן לשנות אותן בקלות. במידה ודרושה הרחבה והוספת שירותים, זו אינה בעיה.

המבחר הגדול של חברות המציעות פתרונות תקשורת עסקיים מבטיח לכם כמפיקי אירועים שתוכלו למצוא פתרונות שממש תפורים לאופי המיוחד של העסק שלכם. בואו נמשיך ונעבור על היתרונות השונים המוצעים אצל אחד הספקים המובילים כמו VOICECENTER.

פתרונות תקשורת למשרדי הפקות אירועים: כל היתרונות לעסקים

פתרונות תקשורת ייעודיים למפיקי אירועים

פיתוח קשרים טובים עם לקוחות ולקוחות פוטנציאליים

דבר מאד חשוב ואפילו רגיש בעסקי הפקת אירועים. בשביל להבטיח שההתנהלות של העובדים השונים היא ראויה ועומדת בכללים שהצבתם, תהיו חייבים להשתמש בשירות תיעוד שיחות. התיעוד יעזור לכם לא רק לפקח על אותן שיחות, אלא גם להפיק מהן מידע לגבי המשך תהליך השיווק מול אותם לקוחות או אפילו כיצד להשתפר בעתיד בכדי לסגור יותר אירועים.

שיווק ופרסום

נושא השיווק והפרסום יכול לקבל כלי חדש – שיחות יוצאות. מדובר בשיחות היוצאות באופן אוטומטי במועדים אותם בחרתם מראש. השיחות מגיעות לרשימת לקוחות פוטנציאלים (חשוב להבדיל בין לקוח לבין לקוח פוטנציאלי). בכך אתם חוסכים כוח אדם יקר ויכולים להפיק עוד לידים יקרי ערך שלפחות חלקם יזמין מכם בעתיד הפקת אירוע.

גיבוי באמצעות ענן

אם אתם עדיין שומרים מידע על מחשבים מקומיים בעסק שלכם, אתם וודאי מבינים את העלויות ואפילו הסיבוך שבעניין. גיבוי באמצעות ענן מאפשר לכם לשמור נתונים בבטחה מבלי לנהל סרברים בעסק ומבלי להסתכן באיבוד הנתונים בעקבות שיטפון, פריצה, שריפה או כל אסון אחר חלילה.

סינון שיחות

הזמן שלכם ושל העובדים שלכם שווה הרבה כסף. בשביל לא לבזבז אותו תוכלו לסנן שיחות מיעדים מוגדרים מראש. סינון שיחות מ'רשימה שחורה' נעשה באופן אוטומטי ואפילו ייצור רשימת המספרים מתעדכן לפי הצורך. זה מאפשר לכם 'שקט תעשייתי' בארגון ללא שיחות מכירה או ספאם מטרידות.

בחירת המספר המזוהה הוא שירות מתקדם המאפשר לכם לבחור את המספר הספציפי שיוצג על המסך של מקבל השיחה. תוכלו לבחור כל מספר פנוי וזאת ללא תלות אפילו למיקומכם בארץ או בעולם.

לסיכום, פתרונות תקשורת מתקדמים יכולים לשים את העסק שלכם על המסלול הנכון להתרחבות והצלחה משום שהם מייעלים את כל ההתנהלות ומאפשרים לכם להשיג יותר לקוחות באותה השקעה.