שקדי עגל, נתח קצבים או כבד אווז: כך תבחרו בשר לערב חברה

ערבי חברה מספקים דרך נהדרת לגבש עובדים וצוותים. מדובר בערבים חווייתיים שחשוב שיהיה בהם ערך מוסף, מוזיקה טובה, אווירה נעימה, פעילות כיפית ואוכל טוב. אופציה נהדרת לכיבוד או ארוחה בערב כזה, היא ארגון על האש או ערב ברביקיו מוצלח. אבל כדי שהאוכל יהיה איכותי יש לשים לב לבחירת הבשר, הכנתו והגשתו. אז איך בוחרים בשר בצורה טובה? הנה 3 הצעות מקצבים וטיפים לבחירת נתחים מושלמים:

בחירה, טיפול והכנת שקדי עגל

שקדי עגל הם בחירה מצוינת לארוחה טעימה. שקדי עגל טריים ואיכותיים יספקו טעמים טובים וגם דרכים קלות להכנה. שקדים מגיעים מאזור בלוטות השקדים של בעל החיים, יש כאלה שמגיעים מבלוטות הטימוס, יש נתחים המגיעים מאז הלבלב ונקראים גם 'חליוואת', ויש שקדים המכילים יותר שומן. את השקדים מנקים או קונים מקצביה טובה, וכדאי לקנות מקצב שמנקה אותם ומכין את השקדים לצלייה. לפני הצלייה מניחים את השקדים במי קרח ומסירים את הקרום הדק שיש סביבם. מתבלים במלח ופלפל, ללא תבלינים מיותרים וצולים את השקדים כשיפוד על הגריל. התוצאה תהיה מדהימה!

הכנה וצליית נתח קצבים

כשאתם קונים נתח קצבים כדאי לקנות אותו כמה שיותר טרי וכמה שיותר קרוב לזמן השחיטה. אם אתם רוצים להכין בשר בקר, בחרו כזה שעבר תהליך יישון, התרכך והפך למשובח יותר. בחרו בשר טרי בלבד ולא קפוא, וכדאי לבחור בשר בקר שיובא מארגנטינה או מאירופה. נתחים מומלצים הם, סינטה, אווזית להכנת מינוט סטייק, אנטרקוט שתמיד אהוב ושאר נתחים המתאימים לצלייה על הגריל.

 

 

הכרות עם כבד אווז

כבד אווז הוא מעדן! הוא נהדר לצלייה על המנגל. בכל נתח כבד אווז יש שומן, אבל הוא מצטמצם עם הצלייה. צלו אותו לכמה דקות מכל צד עד עשייה טובה, אבל הזהרו לא לפחם את הכבד על המנגל, זכרו מדובר במוצר יקר מאד!

כך תהפכו ערב  חברה לחוויה בלתי נשכחת

מלבד אוכל, שהוא מרכיב חשוב בכל אירוע או מפגש, יש לשים את הדגש על אווירה ויצירת גיבוש אמיתי בין עובדים. כדי לייצר אווירה נעימה אפשר לארגן משחקי חברה, להזמין זמר או פרפורמר שיגבש את העובדים, אפשר לשלב את הארוחה עם הרצאה או פעילות כיפית של אמן חושים, ואפשר להשמיע מוזיקה טובה ונעימה ברקע.

אל תשכחו להגיש משקאות טובים ומעניינים כמו קוקטיילים טובים או בירות איכותיות ולבסוף בחרו קינוח פרווה או כזה שמתאים לכולם, כדי לסגור את הערב עם משהו מתוק.

לסיכום

עם בשר טוב, אווירה נעימה ואלכוהול איכותי – כל ערב יכול להיות נפלא! אז זה הזמן לעשות מעשה ולארגן ערב צוות מושלם.