כריכי ביס פסטרמה וטורטיות מגולגלות: 5 טאפסים שאתם חייבים להגיש באירוע ביתי

אם אתם מתכוונים להפיק אירוע ביתי ובא לכם לעשות רושם על האורחים שלכם, אתם נמצאים במקום הנכון. מכריכי ביס פסטרמה ועד טורטיות מגולגלות, קבלו 5 טאפסים שאתם חייבים להגיש באירוע ביתי.

מכינים בעצמנו אוכל לאירוע

אם אתם רוצים להכין בעצמכם את האוכל לאירוע הבא שלכם ויש לכם ידיים מספיק טובות לעשות את זה, הנה כמה דברים מעניינים שאתם צריכים להכיר. טאפסים לאירוע ביתי הם הדבר הבא, אמנם מדובר במנות קטנות אך הן יקפיצו את האירוע שלכם רמה אחת למעלה. המקור של הטאפסים הוא בספרד, העיקרון שעומד מאחורי הטאפסים הוא לאכול מעט אוכל כל כמה שעות, כך הקיבה שלכם תוכל לעבד את המזון הזה בצורה יעילה יותר. אם גם לכם בא ללכת על טאפסים לאירוע שלכם, הנה מתכון להכנה ביתית רגע לפני שהאורחים שלכם מגיעים אליכם.

כריכי ביס פסטרמה

האמת היא שהפסטרמה היא מוצר שמבחינתנו חייבים להכניס בכל טאפס, כי היא פשוט מושלמת בכל תצורה. אנחנו מדברים פה על כריכים קטנים של פסטרמה בחרדל ודבש שפשוט כיף לאכול אותה במנות קטנות, היא מתגלגלת חלק בגרון ומשאירה טעם של עוד, מומלץ מאד.

טורטיות מגולגלות

אם אתם בקטע של טורטיות אנחנו ממליצים לכם על הטאפס הבא, טורטיות מגולגלות. אנחנו מדברים על טורטיות מגולגלות בכל מילוי שתרצו, זה יכול להיות מילוי בשרי, מילוי חלבי או כל מילוי שתרצו בשילוב של רטבים שאתם אוהבים. המלצה שלנו, קחו את זה עד הסוף והכינו את הטורטיות בעצמכם, זה הולך להיות סופר איכותי. אם אתם מחפשים עבודה קצת יותר קלה, כמובן שתוכלו לקנות את טורטיות מוכנות ופשוט להגיש אותן לאורחים שלכם.

 

 

כדורי גבינת עיזים

טוב, במילה אחת וואו, אנחנו מציגים לכם פה מנת טאפס סופר טעימה וראו הוזהרתם, כי היא גם סופר ממכרת. כדורי גבינת עיזים שבתוכם תכניסו לא פחות מאשר ענבים. הגבינה נכנסת לפה עם כל הטעמים העשירים שלה ומיד הענב המתוק מאזן את כל הטעמים הללו, טאפס מקורי וטעים במיוחד שאנחנו ממליצים לכם להגיש בכל אירוע ביתי.

צ'יפס חלומי

הנה עוד מנת טאפס מיוחדת במינה, צ'יפס מגבינת חלומי איכותית שלא יוכל להשאיר את האורחים שלכם אדישים באירוע שלכם. אנחנו מדברים פה למעשה על אצבעות חלומי בציפוי של קמח, ממש כמו שניצל. את כל הדבר המופלא הזה מטגנים בשמן עמוק והנה לכם מנת טאפס ייחודית במינה שתגרום לאורחים שלכם לרצות להגיע אליכם בקרוב מאד לעוד אירוע ביתי.

לביבות בטטה

אם אתם אוהבים לביבות, אין לנו ספק שתתחברו למנת הטאפס הבאה שנציג לכם. לביבות בטטה שמבושלות עד ריכוך מלא ולאחר מכן מטוגנות על להזהבה ומקבלות טעם של פעם בחיים. את הלביבות הללו מגישים על גבי צלחת קטנה עם מעט פירורי גבינת פרמז'ן טרייה ואתם בדרך למנה המושלמת עבור האורחים שלכם.

מנות טעימות ללא מאמץ

היתרון הבולט במנות הקטנות של הטאפס בא לידי ביטוי בכך שאת רובן ניתן להכין ללא מאמץ מיוחד. לכן, מדובר במנות המושלמות לאירוע הביתי, במיוחד אם אין לכם את הזמן והאנרגיה להשקיע לפני שהאורחים מגיעים. הרושם שהמנות הללו מותירות על האורחים שלכם הוא יוצא דופן ואין לנו ספק שהאירוע שלכם הולך להיות מושלם.

לסיכום

אם אתם רוצים להכניס מנות מרשימות ללא יותר מידי מאמץ, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לאמץ את הרעיון של הטאפסים הטעימים שהצגנו במאמר זה.