השכרת לימוזינה לחתונה: כמה זה יעלה לכם?

השכרת לימוזינה לחתונה

השכרת לימוזינה לחתונה

השכרת רכב לחתונה הפכה לנפוצה בשנים האחרונות, כשזוגות רבים מבקשים להגיע לאירוע (ולהתנייד במהלך היום) עם רכב מרהיב וייחודי, ואם אפשר גם נהג צמוד, אז מה טוב. אבל מה לגבי השכרת לימוזינה לחתונה? כמה זה עולה והאם זה מתאים לכל אחד? מאמר בנושא.

הוד והדר: לימוזינה עד לאולם

למרות שלימוזינה מתכתבת עם אורח חיים מאוד נהנתני ועשיר, השירות אינו נחלתו על העשירון העליון בלבד, ובהחלט ניתן לבצע השכרה של לימוזינה, גם אם אינכם סלבריטאים, בני מלוכה או בעלי הון.

לרוב, כששוכרים לימוזינה לחתונה, המטרה היא ליצור כניסה מלכותית ומפוארת, ולהעניק לבני הזוג תחושה של פאר ויוקרה. החתן והכלה נוסעים בלימוזינה לכל אורך היום, וברוב המקרים גם מצטלמים איתה. מלבד חתונות, יש מי שנוהגים להזמין לימוזינות לאירועים נוספים, וזה פופולארי בעיקר בקרב בני נוער שמבקשים להגיע לנשף סיום הלימודים בסטייל.

הלימוזינות מגיעות מאובזרות, עם טלוויזיה, מיני בר ומושבים מרופדים, כשיש מגוון רחב של שירותים וסוגים, כך שניתן להתאים זאת לתקציב שלכם. למעשה, המחיר ייקבע בהתאם לשירותים שתבקשו לכלול בעסקה, בין היתר, גם אם תבקשו לכלול בחוזה נהג צמוד שילווה אתכם לכל אורך היום.

השכרת לימוזינה לחתונה

אז כמה זה עולה?

שאלת השאלות. כאמור המחיר נובע מכמות השירותים שתכללו בעסקה, כשהעלויות עשויות לנוע בין 1,000 ₪ ל-4,000 ₪ בממוצע לשעה. לכן, חשוב להבין מבעוד מועד, לכמה שעות תרצו לשכור את הרכב, ואילו שירותים תרצו לכלול בחוזה. כמו כן, המחירים תלויים בחברה שדרכה תבחרו לשכור את הרכב, משום שמחירי ההשכרה עשויים להשתנות בין חברה אחת לשנייה.

איך לבחור לימוזינה להשכרה?

תחילה מומלץ לברר אילו חברות משכירות לימוזינות, ולבצע השוואת מחירים מושכלת. כדאי לחפש גם ביקורות או חוות דעת על השירות, ולו כדי שתוכלו לבחור בחברה אמינה ואיכותית. בקשו לקרוא את פרטי החוזה מבעוד מועד, ושימו לב לסעיפים הקטנים, זאת כדי לראות אם ישנה עלות להשתתפות עצמית במקרה של תקלה, תאונה או נזק, ומהם תנאי ההחזרה שחלים עליכם כשוכרים.

מצאתם חברה טובה? נהדר. בשלב הבא יש לעבור על כל הלימוזינות שאותה חברה מציעה להשכרה, ולבחור את זו שמתאימה לכם ביותר, הן מבחינת שירותים (כמו מיני בר, נהדר, מושבים מרופדים וכו') והן מבחינת מחיר. בררו אם מגיעה לכם נסיעת מבחן או אם ישנה אפשרות להגיע לראות את הרכב לפני החתימה על החוזה.

 

השכרת לימוזינה לחתונה עשויה לעלות לא מעט, ולכן חשוב לקחת את ההוצאה הזו בחשבון במהלך הגדרת תקציב החתונה. עם זאת, מדובר בחוויה ייחודית ובלתי נשכחת, ובכל זאת – זה היום המאושר בחייכם.