איך בוחרים קייטרינג לאירוע עסקי?

קייטרינג לאירוע עסקי

קייטרינג לאירוע עסקי

אירועים עסקיים הם בדרך כלל ימים חשובים הכוללים הרצאות, סדנאות, היכרות בין קולגות ועוד, וההשקעה בהם היא בדרך כלל גדולה ודורשת הפקה, תיאום וארגון לא פשוטים. חלק חשוב מהאירוע הוא האוכל, וקייטרינג לאירוע עסקי צריך לתת מענה מתאים לכל האורחים שיגיעו אליו. איך בוחרים קייטרינג מתאים?

סוג המנות

באירועים מעין אלה נהוג להגיש כיבוד מאשר מנות של ממש (אלא אם אופי האירוע יתאים יותר להגשת מנות), ולכן כדאי להסתפק באוכל בסגנון פינגר פוד או מנות קטנות במגשי אירוח. המזון צריך להיות מוגש במנות קטנות וקומפקטיות, בכלים או בכוסות קטנות, כולל הקינוחים והמתוקים. חשוב לזכור שרוב האורחים אוכלים בין ההרצאות או המפגשים וצריכים לאכול במהירות ובהפסקות קצרות יחסית, ועדיין ליהנות מאוכל טוב.

שתייה

השתייה היא חלק בלתי נפרד מהאירוע. כדאי לוודא שיש כמות מספיקה של שתייה קלה על פי כמות המשתתפים הצפויה, ומומלץ לוודא שיש עמדות קפה שיספיקו לכל המשתתפים.

שעות ההגשה

כדאי לסנכרן את שעות ההגשה של האוכל עם שעות ההפסקה בין ההרצאות או הפעילויות המתוכננות. כך כולם יוכלו ליהנות מהאוכל בהפסקות, וגם האוכל לא ימתין ללא דורש במהלך ההרצאות עצמן. נוסף על כך, חשוב להתאים את האוכל עצמו לשעת האירוע, בוקר, צהריים או ערב, ולהתאים את המנות בהתאם.

 קייטרינג לאירוע עסקי

התאמה לקהלים ספציפיים

כיום המודעות לאלרגיות והתאמה לאורח חיים ספציפי היא גבוהה מאוד, ומרבית חברות הקייטרינג יוכלו להתאים את האוכל לאלרגיים, לצמחונים, לטבעונים, לרגישים לגלוטן, ועוד. חשוב לדאוג שהאוכל יותאם גם לקהלים האלו, כדי שכולם יוכלו ליהנות ללא הגבלה.

שירות

כשבוחרים את הקייטרינג, חשוב לבחור בחברה שמספקת שירות מקצועי ללא פשרות. השירות חשוב גם לאווירה וליוקרתיות של האירוע, וגם כדי לוודא שהכל מתנהל ללא כל תקלות. גם אם יהיו תקלות, צוות מקצועי ומיומן ידע לפתור אותן במהירות בלי לשבש את הלו"ז.

מחיר

קייטרינג הוא עסק לא זול, אבל חברת קייטרינג טובה צריכה להציע מחיר הוגן ביחס לכמות האוכל, כמות האורחים, מיקום האירוע וההכנות הדרושות לשינוע האוכל. הרבה מארגני אירועים כאלה לא חוסכים בהוצאות כדי לבנות אירוע מרשים, אך עדיין כדאי לקבל הצעת מחיר סבירה.

תכנון אירועים עסקיים הוא לא פשוט ומורכב מהרבה מאוד הכנות, והאוכל הוא אחד החשוב שבהם. אוכל הוא חלק בלתי נפרד מאירוע עסקי מוצלח, ואירועים כאלה הם חלק מבניית המוניטין של כל עסק, גם בעיני הלקוחות וגם בעיני העובדים המשתתפים. בחירת הקייטרינג המוצלח ביותר תסייע להצלחה, וכדאי להשקיע את כל המאמצים במציאת חברת הקייטרינג המומלצת ביותר. בהצלחה.