בשעה טובה: רעיונות מקוריים למתנות לברית/ה

מתנות לברית/ה

מתנות לברית/ה

מוזמנים למסיבת ברית/ה? ובכן, הגעתם בדיוק למקום הנכון. במדריך זה נציג את כל הרעיונות הכי מקוריים  אך גם פרקטיים בעבור מתנות אותן תוכלו להעניק למשפחה המאושרת. מוכנים? בואו נתחיל!

רעיונות למתנות לברית/ה: המדריך הבא

בשעה טובה נולד/ה תינוק/ת חדש במשפחה. כנהוג, המשפחה המאושרת מזמינה את בני המשפחה והחברים לחגוג את אירוע הברית/ה אשר הפך בשנים האחרונות לאירוע בפני עצמו, כאשר ניכר כי רבים מהזוגות משקיעים לא מעט זמן ומאמץ בכל הקשור לעיצוב של המקום אך גם לחוויה הכללית. עם זאת, אחד האתגרים הגדולים שיש לאורחים הוא כמובן המתנה אותה מעניקים במסגרת החגיגות. בכדי לסייע לכם לבחור מתנה מושלמת ופרקטית שההורים לא ירצו להחליף, ריכזנו בעבורכם את מיטב הרעיונות מהרשת – לטובת השקעה כספית נבונה:

מצעים לתינוק

חשוב לציין כי מצעים למיטת תינוק הם מתנה שימושית להורים, וזאת בשל העובדה כי מדובר בפריט שבו משתמשים הורים באופן קבוע, ובתחלופה גבוהה יחסית. ניתן לבצע רכישה של מצעים איכותיים העשויים מחומרים עדינים שמעניקים לתינוק גם שינה איכותית אך גם רכות ובטיחות. שימו לב כי אתם רוכשים מצעים מבד פלנל, כותנה (100%) או ג'רסי, וזאת בכדי להבטיח כי המצעים יישמרו ברמת איכות גבוהה גם לאחר מספר כביסות. כיום, ניתן לבצע את הרכישה אונליין, ובכך לבצע את הרכישה בלחיצת כפתור ומבלי לצאת מהבית, כולל קבלת אחריות בגין הרכישה.

משטח פעילות

משטח פעילות מהווה הזדמנות מצוינת לספק להורים תעסוקה לתינוק, וזאת מאחר ומדובר במתנה שפשוט אי אפשר להתעלם ממנה הן מבחינת היופי והן מבחינת הפרקטיות שהמשטח מציע. רצוי לבצע השוואת מחירים בין החנויות וזאת בשל פערי מחיר משמעותיים, כל זאת מתוך מטרה לבצע רכישה של משטח פעילות איכותי אותו ניתן גם לכבס באופן קל ופשוט.

 יומן התפתחות

אחד הטרנדים החמים בעולם המתנות הוא ללא ספק יומן התפתחות מעוצב. מדובר ביומן שבו ניתן לתעד את כל שלבי ההתפתחות של התינוק, כולל אפשרות למקם תמונות עוד משלב האולטרסאונד הראשון ועד ליום הלידה, ימי הולדת ועוד. בנוסף ביומן אפשרות לכתוב את התאריכים של זחילה ראשונה, התהפכות או עמידה, ועל כן מדובר במתנה מצוינת ופרקטית שתשמש את ההורים אך גם התינוק כאשר יגדל, בתור מזכרת.

סט אמבט

סט אמבט כולל מגוון רחב של דמויות למשחק בזמן אמבטיה, מתוך מטרה להעסיק את התינוק אך גם להעניק לו גירוי חזותי בזמן האמבטיה. ניתן לרכוש סט במחיר נגיש של עשרות שקלים בודדים בלבד, כמו גם לבצע רכישה של סט בצורת חיות, פרחים ועוד. מדובר במתנה נהדרת ופרקטית שההורים ישמחו לקבל כמו גם להשתמש בזמן המקלחות עם התינוק.

שיעור שחייה לתינוקות

שיעור שחייה לתינוקות מאפשר להורים להתחבר בצורה עמוקה לתינוק כמו גם לספק בעבורו סביבה המדמה את הרחם, עוד בגילאים צעירים מאוד. ברחבי הארץ מתקיימים קורסים ייעודים החל מגיל לידה ועד לגילאים בוגרים יותר, ועל כן מדובר במתנה נהדרת ומקורית במיוחד.

קורס להתפתחות התינוק

דרך מדריכים מקצועיים המתמחים בתחום של התפתחות תינוקות ניתן להעניק להורים קורס יחיד או זוגי להתפתחות התינוק, ובהתאם לכך ליצור מערך תמיכה – בייחוד בעבור הורים צעירים שלא פעם חוששים ומרגישים כי אין להם מספיק כלים להתמודדות. את הקורס ניתן לערוך גם באופן מקוון, ועל כן מדובר אפשרות נהדרת לשלוח מתנה בעלת משמעות אך גם כזו שיכולה מאוד לתרום לילד ולהורים.

לסיכום, ישנן לא מעט מתנות מקוריות אותן תוכלו להעניק לכבוד אירוע בר/בת מצווה. חשבו מראש על התקציב, הקדישו זמן למחקר ובכך תוכלו להיות בטוחים כי המתנה אותה אתם מעניקים היא מתנה שההורים אל ירצו להחליף אלא להפך – יתרגשו מהמחווה ומהמקוריות של המחשבה העומדת מאחורי הרכישה.