מתחתנים על גלגלים: דרכי הגעה לחתונה בסטייל

מתחתנים על גלגלים: דרכי הגעה לחתונה בסטייל

התארסתם לאחרונה? בשעה טובה! אנחנו בטוחים שאתם מתרגשים, מצפים ואפילו דרוכים לקראת האירוע המרגש שלכם וכמובן שאתם עסוקים עכשיו בלא מעט הכנות וסידורים לקראתו. העיסוקים המרכזיים כוללים לרוב בחירה של האולם או גן האירועים, בחירת ספקים כמו דיג'יי, צלמים ורב, הזמנת אורחים, בחירת אטרקציות ועוד. לצד כל אלו, נשאר סידור אחד שמרבית הזוגות שוכחים ממנו והוא הבחירה ברכב איתו הם יגיעו לחתונה. מה שקורה במצבים הללו לרוב הוא שבגלל ששוכחים את זה, מתפשרים בסוף על רכב לא מיוחד וזה אולי לא סוף העולם, אבל בהחלט מדובר על משהו שעשוי לפגום בחוויה הכללית של זוגות רבים. אם גם לכם עוד לא יצא לחשוב על הנושא הזה ולתכנן אותו, אנחנו רוצים לחלוק אתכם כמה רעיונות שאולי יתנו לכם השראה.

 רכבי יוקרה

האפשרות הראשונה שהיא בהחלט ייחודית ושונה היא להגיע לחתונה עם רכב יוקרה מפואר ומפנק. תוכלו לשכור רכבי יוקרה לחתונה ולבחור ברכב שאתם הכי אוהבים. החל מדגמי אאודי שונים, דרך דגמים שונים של מרצדס (רכבי ספורט או פנאי-שטח לבחירתכם) ועד לרכבים מיוחדים מסוג למבורגיני או אסטון מרטין (שמן הסתם יעלו בדרך כלל יותר, אבל הם נהדרים אם אתם מחפשים את הייחוד) – תוכלו לבחור רכב יוקרה מתקדם ולהגיע איתו בסטייל לאירוע שלכם.

רכבי אספנות

אם אתם אוהבים את סגנון הווינטג' הפופולרי יכול מאד להיות שהבחירה דווקא ברכבי אספנות לכניסה לחופה היא הדבר הנכון ביותר עבורכם. הם אומנם לא חדישים כמו רכבי היוקרה בדגמים של השנים האחרונות, אבל יש להם בלי ספק קסם מיוחד משלהם. למי זה מתאים? למי שאוהב את הקסם של פריטי אספנות ומתחבר ללוק הקלאסי של רכבים משנים עברו. ניתן למצוא רכבים כאלו בסוכנויות שונות או לפנות באופן פרטי לבעלים שלהם ולהשכיר אותם ישירות ממנו.

מתחתנים על גלגלים: דרכי הגעה לחתונה בסטייל

כניסה על כרכרה

אם בייחוד ושונות עסקינן, הרי שהגעה לאירוע החתונה שלכם בכרכרה רתומה לחיית משא זה הדבר הכי מיוחד שתוכלו לעשות. תוכלו למצוא ברחבי הרשת כמה וכמה אתרים שמציעים בדיוק את השירות הזה וכך ניתן להיכנס ממש כמו נסיך ונסיכה של דיסני אל מקום האירוע. הרעיון הזה מוצלח במיוחד אם האירוע שלכם נעשה בגן אירועים וככה זה בהחלט מתאים לאווירה.

נהג פרטי בשכר או חבר קרוב?

בואו נדבר רגע על הנושא החשוב של בחירת הנהג שצריך לחשוב עליו בכל מקרה, לא משנה באיזה כלי רכב בוחרים בסוף. האפשרות החסכונית יותר היא לבקש מחבר קרוב שיהיה הנהג הצמוד שלכם ביום החתונה. זה אומנם עוזר, רק צריך לבדוק שבאירוע עצמו יש מי שייקח את הרכב, אתכם והחבר, שכן לרוב מדובר בחבר קרוב מאד שרוצה לשתות ולהנות אתכם במהלך האירוע.

האפשרות השנייה שיכולה לפתור את הבעיה היא לשכור את שירותיו של נהג פרטי מקצועי שיסיע אתכם ממקום למקום ביום האירוע וזה עוזר לא רק בהגעה עצמה לאירוע, אלא גם בסידורים השונים לפני ובנסיעה למקום הצילום. שימו לב כי ישנם מקומות שיציעו לכם שירות מקיף הכולל רכב יוקרה או רכב אספנות לבחירתכם יחד עם שירותיו של נהג צמוד שילווה אתכם מהבוקר ולפעמים אפילו כולל הסעה של הזוג לבית המלון בסוף האירוע.

כך או כך – כעת, כשהנושא נמצא בתודעה שלכם, אנו ממליצים בהחלט להקדיש לכך מחשבה על מנת שלא תגיעו ליום האירוע בלי פתרון ותצטרכו להתפשר על דרכי הגעה שאתם פחות מתחברים אליהן. שיהיה בשעה טובה!