מלווה בשיא הסטייל: טיפים לעיצוב שיער DIY לקראת החתונה

החברה הכי טובה מתחתנת ואת קיבלת את התפקיד הנכסף של מלווה? ובכן, מדובר בהזדמנות מעולה בעבורך להשקיע וליצור מראה שיער מחמיא, ללא צורך בביקור במספרה. למעשה, בשנים האחרונות אנו עדים למגמה שבמסגרתה יותר ויותר מלוות מחליטות לנקוט בגישה של DIY לטובת יצירה של תסרוקת מושלמת ומלאה בסטייל. אם גם אתן בדיוק מתכוננות לקראת האירוע החשוב, להלן טיפים מצוינים שיסייעו לכן להוביל ליצירה של מראה שיער מדויק. מוכנות? בואו נתחיל!

פן מוחלק

תסרוקת קלה ואסתטית מאוד לקראת יום החתונה היא תסרוקת הכוללת שיער חלק, ללא תוספות. בשביל ליצור את האפקט של המקלות רצוי לבצע רכישה של מייבש שיער איכותי שגם מאפשר לייבש את השיער במהירות וגם ליצור את המראה החלק והקלאסי. בשביל ליצור את התסרוקת הזו צריך קודם כל לשטוף היטב את השיער, להניח מעט סרום על האצבעות ולעסות בעדינות את קצוות השיער. בשלב הבא נייבש את השיער היטב ונחלק אותו לארבעה חלקים. לאחר מכן ניקח מברשת עגולה גדולה ונתחיל להעביר את הפן כלפי מטה, עם התמקדות באזור הקרקפת ואמצע השיער. לאחר שהשיער מוחלק, השלב הבא הוא להיעזר בספריי שיער שיחזיק את הכול במקום ויאפשר לכן להגיע ליום האירוע במראה לא מתאמץ אך גם קלאסי ועל זמני.

קוקו גבוה

טרנד שהולך ותופס תאוצה בעולם החתונות והאירועים בפרט הוא תסרוקת קוקו גבוה. מדובר בתסרוקת שיכולה מאוד להתאים לנשים שסובלות מנשירת שיער מאחר ומדובר במראה אסוף שמחמיא מאוד ואף יוצר תחושה של נפח. בשביל ליצור את התסרוקת הזו כל מה שצריך לעשות הוא לייבש את השיער באמצעות מייבש, להוריד את הראש מטה ולאסוף אותו בצורה הדוקה לתוך הגומייה. בשביל להיפטר מהשוונצים השתמשו במברשת שיניים שאין לה יותר שימוש, הוסיפו מעט ספריי לשיער והחליקו את הקצוות. בשביל להוסיף את הטאצ' האישי, אפשר בהחלט לשלב גם סרט ובכך לשדרג את המראה.

 

 

צמות

תסרוקת פשוטה אך גם מאוד מיוחדת היא תסרוקת המשלבת צמות, בין אם מדובר בצמה אחת או כמה צמות המפוזרות על גבי השיער ובהתאם לכך יוצרות מראה משוחרר ומקסים בעבור כל מלווה. כאן תמצאו מדריך מקיף ליצירה של צמה – החל מצמה סינית ועד צמה הפוכה, בהתאם לדרגת הקושי הרצויה ועם שימת דגש על הסברים שכל אחת יכולה ליישם באופן עצמאי. בנוסף, ברחבי הרשת תמצאו עשרות מדריכים שמסבירים צעד אחר צעד כיצד לקלוע צמה ואף להוסיף גם אלמנטים מיוחדים שיהפכו את התסרוקת שלכן למחמיאה מאוד.

שיער גלי

מראה שיער גלי הוא מראה יוקרתי מאוד ומתאים בעיקר לאירועי ערב. בשביל ליצור את המראה הזה נשתמש במייבש שיער ומברשת עגולה גדולה. בחלק האמצעי של השיער נפנה את המברשת כלפי מטה, מתוך מטרה ליצור מראה מסולסל. רצוי לחלק את השיער לשני קצוות וכן להיעזר בסיכות, מתוך מטרה לשמור על השיער עד לתוצאה הסופית. תוספת של סיכה עם אבני זרקון תהפוך את התסרוקת הזו לבעלת מראה נסיכותי שנראה כאילו נלקח מהוליווד.

לסיכום

כל אחת יכולה ליצור תסרוקת מרשימה במינימום מאמץ, וזאת על ידי יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן. בשביל ליצור את התוצאה הטובה ביותר רצוי להתנסות בבית ולבחון את השלבים השונים ביחד עם סרטונים ברשת, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר למראה שיער שהוא גם מחמיא אך גם מתאים לרוח האירוע. בכך, תוכלו לחסוך לא מעט כסף על ביקור במספרה, רגע לקראת אירוע החתונה.