חתונה בטבע: כל היתרונות בלוקיישן פתוח

חתונה בטבע: כל היתרונות בלוקיישן פתוח

בשעה טובה, הטבעת נשלפה, הצעת הנישואין עברה בשלום וכעת כל שנשאר לכם הוא לתכנן את האירוע שלכם ולחגוג עם האנשים שאתם אוהבים. בשלב הזה אתם צריכים להחליט על הרבה דברים ולמלא לא מעט משימות חשובות. יש לעצב שמלת כלה, לבחור את התלבושת של החתן, להחליט על תאריך מתאים, לסגור עם צלמים, לבחור את התפריט ועוד שלל תכנונים וארגונים חשובים. יחד עם זאת, אחת ההחלטות החשובות ביותר היא ככל הנראה היכן לקיים את האירוע וההתלבטות המרכזית של כל זוג היא האם לקיים את החתונה במקום סגור כמו אולם או דווקא ללכת על חתונה במקום פתוח כמו גן אירועים או אפילו להפיק חתונה מאפס בשטח. אין ספק שיש יתרונות מסוימים לחתונה במקום סגור, אבל אנחנו רוצים לשים את הזרקור דווקא על האפשרות של חתונה במקום פתוח. הנה היתרונות המרכזיים שכדאי לקחת בחשבון בחתונות מהסוג הזה.

עישון

הדבר הראשון שצריך לחשוב עליו הוא האפשרות של האורחים שלכם לעשן בחתונה. נכון, גם במקומות סגורים לרוב עדיין מותר לעשן בניגוד למקומות ציבוריים אחרים, אבל כאשר מעשנים במקום סגור זה בהחלט עשוי לגרום לשאר האורחים להרגיש לא ממש בנוח. לעומת זאת, במקום פתוח זה לא ממש אישיו וגם אם המעשנים נמצאים קרוב לשאר האורחים העשן מתנדף במהירות וזה לא ממש יוצר בעיה. מעבר לכך, האורחים יכולים לעשן סיגריות כמובן, אבל גם שימוש באביזרי עישון כמו באנגים הוא אפשרי ואין איתו שום בעיה.

כמות אורחים בלתי מוגבלת

עוד יתרון משמעותי בקיום החתונה בחוץ הוא האפשרות להתאים בדיוק לגודל שאתם מתכננים. כלומר, אם אתם רוצים אירוע קטן, ניתן לתחם את האירוע בצורה כזו שהוא יתאים למספר האורחים המשוער. לעומת זאת, גם אירוע גדול הוא אפשרי בלי שום בעיה מיוחדת בדיוק באותו האופן. באולם אגב, חייבים למצוא את המקומות המדויקים שמכילים את מספר האורים האידיאלי לכל חלל.

אווירה שונה וייחודית

אין ספק שמדובר כאן אולי באחד היתרונות המרכזיים והחשובים ביותר. עם כל הכבוד הראוי של חתונות באולמות ומקומות סגורים, מי ששואף לאווירה פסטורלית וייחודית באמת יודע שאפשר להשיג אווירה כזאת רק עם חתונה באוויר הפתוח. כמו כן, בניגוד לאולמות שם הקו העיצובי מוכתב לכם ואתם צריכים ליישר איתו קו, בחתונות במקומות פתוחים אתם יכולים לעצב את האירוע לפי ראות עינכם ויותר מכך, אתם יכולים להשתמש באלמנטים הטבעיים כדי ליצור אווירה מיוחדת ושונה.

חתונה בטבע: כל היתרונות בלוקיישן פתוח

אטרקציות מיוחדות

חשוב לזכור שכאשר עושים חתונה בחוץ אפשר ללכת על אטרקציות מיוחדות שלאו דווקא מתאפשרות בחתונות במקומות סגורים. כך למשל, בחתונה בשטח פתוח אפשר להיכנס לבריכה ואפילו יש גני אירועים ומקומות מיוחדים שיש בהם בריכה כזו, בה יכולים האורחים להשתכשך בסוף האירוע וזאת חוויה בהחלט מהנה בעיקר בחודשי הקיץ החמים.

אל תשכחו לבדוק את מזג האוויר

כפי שאתם רואים יש הרבה מאד יתרונות לחתונה באוויר הפתוח וזה אכן משהו שהופך את האפשרות הזו לכל כך נחשקת. עם זאת, חשוב לקבוע את האירוע לפי מזג האוויר בארץ תוך התחשבות בתאריך בו אתם מעוניינים להינשא. יש תקופות בשנה בהן יהיה קר מדי בשביל אירוע בחוץ וגם אירוע בשיא הקיץ הוא לא תמיד מומלץ אפילו שהוא לרוב מתרחש בלילה.

אם תתכננו בקפידה את החתונה שלכם באוויר הפתוח, אתם בהחלט צפויים להנות מאירוע מרגש במיוחד ומחוויה של חתונה בלתי נשכחת כך שכדאי לשקול את האפשרות ברצינות.