רוצים לחלק מתנות לאורחים שלכם? הינה כמה רעיוניות מדליקים

מתנות לאורחים

מתנות לאורחים

חלק בלתי נפרד מכל אירוע כולל את האלמנט של מתנות לאורחים, כחלק מהכרת תודה על הגעתם לאירוע כמו גם מתן של יחס אישי. באמצעות מתנות ניתן לספק לאורחים לא רק חוויה חיובית אלא גם טעם טוב בסיום האירוע, בין אם מדובר באירוע חתונה, בר/בת מצווה, חגיגת יום הולדת או כל אירוע חגיגי אחר. בשביל לסייע לכם לבחור את המתנה המושלמת, איגדנו את מיטב המתנות לאירועים שהן גם מקוריות אבל גם פרקטיות. אם אתם רוצים לחלק מתנות לאורחים שלכם, להלן כמה רעיונות מדליקים:

תמונות מודפסות על בלוק עץ

הדפסה על בלוק עץ מהווה דרך מצוינת לספק לאורחים שלכם מתנה מקורית ומרגשת מהיום החשוב שלכם.  אם עד לפני מספר שנים רבים הסתפקו בתמונות מגנטים, כיום רבים מבינים כי מדובר באלמנט יפה אבל גם כזה שדוהה עם הזמן. הדפסה על בלוק עץ מתבצעת באמצעות ציוד הדפסה מתקדם המאפשר להדפיס את התמונות שלכם מהאירוע באיכות מצוינת ועם עמידות גבוהה במיוחד, כל זאת במחיר מצוין ועם שימת דגש על התאמה מדויקת למספר האורחים, כחלק מיצירה של מתנה מקורית שכל אורח ישמח לקבל בסיום האירוע.

חלות לשבת

אם האירוע שלכם נערך ביום שישי בצהריים, תוכלו לספק לאורחים שלכם מתנה בדמות חלות שבת ביחד עם נרות. מדובר במתנה בעלת ערך רגשי אבל גם רוחני גבוה, בייחוד אם מדובר בקהל של שומרי מסורת. מדובר באחת המתנות הטרנדיות של השנים האחרונות, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה מצד בעלי אירועים הפונים למאפיות או קונדיטור מקצועי אשר אופה חלות טריות במיוחד לכבוד האירוע. את החלות אפשר להציב בכניסה לאולם ולחלק אותן ביציאה, כחלק מהשלמת האווירה של אירוע, במיוחד בעבור אירועי בוקר או צהריים ביום שישי.

עציץ

אחד הטרנדים החמים בעולם המתנות הוא חלוקה של עציץ לכל אורח. מדובר בעציצים יפהפיים שאותם ניתן להזמין דרך משתלה במיוחד בעבור האירוע שלכם. לפני שאתם ממהרים לבצע רכישה, רצוי לבצע השוואת מחירים בין המשתלות וזאת מתוך מטרה ליצור בעבור האורחים שלכם מתנה פרקטית לבית או למשרד אבל גם כזו שלא תגרום לחור עצום בכיס, בעקבות ההשקעה שלכם.

מחזיק מפתחות בצורת חמסה

מחזיק מפתחות בצורת חמסה מהווה מתנה מקסימה בעבור האורחים שלכם, וזאת בשל העובדה כי מדובר במתנה פשוטה אך מרשימה מאוד מבחינת המראה כמו גם פרקטית. אם אתם רוצים להשקיע ולמתג את המתנה הזו, אפשר לבצע חריטה של תאריך האירוע על החלק האחורי של מחזיק המפתחות או את ראשי התיבות שלכם, כל זאת מתוך מטרה ליצור מתנה בעלת נופך של שמירה והגנה אבל גם כזו שממותגת בהתאם לאופי של האירוע.

צנצנת מתוקים

צנצנת מתוקים הכוללת שוקולדים או ממתקים תסגור לכם את הפינה ותאפשר לכם להעניק לאורחים מתנה מתוקה הכוללת ממתקים או שוקולדים מובחרים, כאשר את הצנצנת ניתן למתג עם התאריך של האירוע באמצעות מדבקות או סרט מתנה אותו אפשר לרכוש בעלות כספית נמוכה למדי. אם אתם רוצים לחסוך כסף, אפשר להכין את הצנצנת הממותגת בעצמכם דרך צפייה במדריכים ביוטיוב שיסבירו לכם צעד אחר צעד כיצד ליצור צנצנת מתוקים לאירוע שלכם.

 

לסיכום, באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן תוכלו לקבל החלטה לגבי מתנה אותה תעניקו לאורחים. שימו לב כי לפני שאתם ממהרים להזמין נדרש לחשוב היטב על התקציב וכן להתאים את המתנה שלכם למספר האורחים, כחלק מיצירה של התאמה מדויקת שתשאיר טעם של הערכה כלפי האורחים שטרחו, הגיעו ושמחו איתכם בחגיגה.